Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Kreatywne lekcje w SP nr 2

Zamiast kupować w sklepie, w naszej placówce samemu można wykonać coś przydatnego i praktycznego np. na zajęciach technicznych. Umiejętności kształtowane podczas tych zajęć mają różny charakter. Praca przy wykonywaniu konkretnego zadania wyzwala określone postępowanie i zachowania, które odpowiednio ukierunkowane kształtują osobowość ucznia, jego zaangażowanie, kreatywność oraz twórcze myślenie. Ponadto stwarza wiele radości i daje satysfakcję z poprawnie wykonanego zadania.

Klasa II c spróbowała swoich sił i wykonała kalendarze na obecny rok. Każdy z uczniów może postawić sobie na swoim biurku taki własnoręcznie wykonany kalendarz, albo komuś go podarować.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl