Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Dzień Babci i Dziadka w grupach 0a i 0b

,,Babcia jest trochę rodzicem,

trochę nauczycielem

i trochę najlepszym przyjacielem”.

                                                                                                            (autor nieznany)

 

6 lutego 2018 roku przedszkolaki z grup 0a i 0b naszej szkoły gościli w salach swoje Babcie i Dziadków. W krótkim wystąpieniu artystycznym, złożonym z wierszy i piosenek,  podziękowały im za serce, uśmiech oraz trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl