Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Rzecznik i dzielnicowy czytali dzieciom w SP nr 2

W styczniu w Szkole Podstawowej nr 2 w Mławie odbył się cykl spotkań „Cała Szkoła czyta dzieciom”.  Najpierw dzieci z grupy 0 a gościły policjanta Wiesława Nowakowskiego , który jest  dzielnicowym w naszym mieście. Przeczytał najmłodszym krótkie opowiadanie  na temat bezpieczeństwa oraz udzielił im kilku wskazówek jak zachować się spotykając nieznajomego. Wszyscy słuchali z ogromną ciekawością .  Na koniec spotkania dzieci zaśpiewały piosenkę o niedźwiadku.

Potem przyszedł czas na odwiedziny rzecznika prasowego  Urzędu Miasta Mława Pani Magdaleny Grzywacz. Opowiedziała dzieciom o swoim interesującym zawodzie oraz przeczytała najmłodszym opowiadanie. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem i ciekawością wysłuchały tej historii. W nagrodę pani rzecznik podarowała dzieciom wielką księgę bajek. Młodzi uczniowie mogli również zadawać pytania naszemu gościowi, na które Pani Magdalena chętnie udzielała odpowiedzi. Życzymy sobie więcej takich wizyt.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl