Rzecznik i dzielnicowy czytali dzieciom w SP nr 2

W styczniu w Szkole Podstawowej nr 2 w Mławie odbył się cykl spotkań „Cała Szkoła czyta dzieciom”.  Najpierw dzieci z grupy 0 a gościły policjanta Wiesława Nowakowskiego , który jest  dzielnicowym w naszym mieście. Przeczytał najmłodszym krótkie opowiadanie  na temat bezpieczeństwa oraz udzielił im kilku wskazówek jak zachować się spotykając nieznajomego. Wszyscy słuchali z ogromną ciekawością .  Na koniec spotkania dzieci zaśpiewały piosenkę o niedźwiadku.

Potem przyszedł czas na odwiedziny rzecznika prasowego  Urzędu Miasta Mława Pani Magdaleny Grzywacz. Opowiedziała dzieciom o swoim interesującym zawodzie oraz przeczytała najmłodszym opowiadanie. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem i ciekawością wysłuchały tej historii. W nagrodę pani rzecznik podarowała dzieciom wielką księgę bajek. Młodzi uczniowie mogli również zadawać pytania naszemu gościowi, na które Pani Magdalena chętnie udzielała odpowiedzi. Życzymy sobie więcej takich wizyt.